IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15 marca 2015

1. Dzisiaj – czwarta niedziela Wielkiego Postu, nazywana niedzielą radości, od pierwszych słów antyfony mszalnej na wejście: „Raduj się, Jerozolimo”. Powodem tej radości wyrażonej we wspomnianych wyżej słowach, a także w różowym kolorze szat liturgicznych, jest zbawienie       w Chrystusie. Uczyńmy wszystko, aby z niego w pełni skorzystać.

 

—  o godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

 

2. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona i opiekuna Kościoła. Dodatkowa Msza św.               w kościele parafialnym o godz. 11.00.

 

— po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 20.00.

 

3. W piątek droga krzyżowa o godz. 6.30, 8.00, 15.00, 16.30 z udziałem dzieci, 18.00, 20.00.

 

4. W piątek w Godzinie Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Droga Krzyżowa, a po niej uczestniczy możemy we Mszy św.

 

5. Nieszpory – Wieczorna Modlitwa Kościoła w naszym kościele w okresie Wielkiego Postu w soboty o godz. 18.00. 

 

6. Rekrutacja do Przedszkola i do Katolickiej Szkoły Podstawowej przy Parafii NMP Królowej Polski w Gdyni – zainteresowanych prosimy o podejście do Sekretariatu Szkoły. 

 

 

 

 

proboszcz

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.036082029342651