XII NIEDZIELA ZWYKŁA

20 czerwca 2015

1. Dzisiaj

 

— prosimy o złożenie ofiar do skarbon na Katolicki Uniwersytet Lubelski i uczelnie katolickie.

— Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Gdyni, w ramach „Roku Życia Konsekrowanego” zaprasza serdecznie do udziału w radosnej Ewangelizacji o godz. 14.30. Miejsce spotkania, Skwer Kościuszki – przy tablicy upamiętniającej wizytę św. Jana Pawła II w Gdyni.

— o g. 17.00 Wieczorna Modlitwa Kościoła, czyli Nieszpory. 

 

2. We wtorek będziemy obchodzić Dzień Ojca. Swoimi modlitwami obejmijmy wszystkich naszych ojców, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

 

3. W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim, którym patronuje św. Jan Chrzciciel, życzymy aby każdego dnia doświadczali jego opieki i podobnie jak on pomagali innym zbliżyć się do Chrystusa.

 

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 20.00.

 

5. W piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci szkolne oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji miejscowych szkół, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną:

- o godz. 8.30 dla Gimnazjum nr 11

- o godz. 10.00 dla Szkoły Podstawowej nr 18

- o godz. 11.00 dla Katolickiej Szkoły Podstawowej

Rozpoczynającym wakacje życzymy udanego wypoczynku i równocześnie przypominamy, że nie ma wakacji od codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy Świętej i Dekalogu.

 

6. W piątek w Godzinie Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 serdecznie zapraszamy  na modlitewne czuwanie, w czasie którego odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej Msza św. 

 

 

 

 

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.067070960998535