1. Dzisiaj:
— przed naszym kościołem woluntariusze zbierają ofiary do puszek na hospicja. Wesprzyjmy to dobrze znane dzieło miłosierdzia.
— rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
— o g. 17.00 Nieszpory.
3. Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, modlimy się za naszą Ojczyznę.
4. We wtorek o godz. 18.00 zostanie odprawiona w kolegiacie msza św. za zmarłych pacjentów gdyńskiego hospicjum.
5. W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje.
6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 20.00.
7. W piątek o godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia w łączności z Koronką, następnie msza św.
8. Zapraszamy na Nabożeństwa tym w tygodniu:
— w poniedziałek o godz. 8.00 i 18.00 do Miłosierdzia Bożego;
—w środę o godz. 8.00 i 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
—w sobotę o godz. 8.00 i 18.00 różaniec.
W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 23 IV – św. Wojciech (ok. 956-997), biskup Pragi, misjonarz wśród Prusów, męczennik za wiarę, patron Gniezna i Polski.
• 25 IV – św. Marek (I w.), pochodzący z Jerozolimy towarzysz wypraw misyjnych św. Piotra i św. Pawła, autor drugiej Ewangelii kanonicznej.
Pobierz jako PDF