1. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe w Bazylice o godz. 17.00.
2. Nabożeństwo majowe w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00.
3. Rozpoczynają się Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
4. We wtorek o godz. 17.00 Msza św. za zmarłych z Hospicjum.
5. We wtorek przypada 38 rocznica śmierci Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia (1981). 19 grudnia 2017 r. Papież Franciszek podpisał dekret o heroiczności cnót kard. Stefana Wyszyńskiego. Od tej chwili Prymasowi Tysiąclecia przysługuje oficjalnie tytuł „Czcigodny Sługa Boży”. Modlimy się o rychłą beatyfikację.
6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
7. W piątek o godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia w naszym Sanktuarium z nabożeństwem ekspiacyjnym, następnie msza św.
8. Od piątku rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
9. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, natomiast w niedziele w bazylice o godz. 17.00.
10. Od przyszłej niedzieli – w każdą niedzielę czerwca, lipca, sierpnia i września dodatkowa msza św. o godz. 21.00.
11. W niedzielę, 2 czerwca br., będziemy przeżywać XII Święto Dziękczynienia, wyrażając wdzięczność Stwórcy za Wielkich Pasterzy – Św. Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego, a także za wszelkie łaski, jakimi Bóg nas obdarza. Tradycyjnie w kościołach w całej Polsce zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
Pobierz jako PDF