1. Dziś, w Niedzielę Miłosierdzia złóżmy ofiary do puszek na potrzeby i na wsparcie działań na rzecz osób ubogich i potrzebujących – na Caritas.
2. Dzisiaj o godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia, następnie o godz. 15.30 Msza św. o Boże miłosierdzie dla naszych rodzin i naszej Ojczyzny, o pokój na świecie, zwłaszcza na Ukrainie.
3. Zapraszamy na rozważanie Słowa Bożego metodą Lectio Divina. Spotkania odbywają się w każdy wtorek o g. 19.00.
4. W piątek w Sanktuarium (w dużym kościele) o g. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego, następnie o g. 15.30 Msza św.
5. Msza św. w bazylice w sobotę o g. 12.00 za wst. M. Bożej Pocieszenia.
6. W przyszłą niedzielę na godz. 13.00 zapraszamy na 65 lecie kapłaństwa ks. Prałata Edmunda Wierzbowskiego. Podziękujmy Księdzu Prałatowi za lata ofiarnej służby dla naszej Parafii, dla Kościoła i dla naszego Miasta. Ks. Prałat Edmund Wierzbowski przyjął święcenia kapłańskie 28 IV 1957 w Bazylice katedralnej w Pelplinie.
7. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna i rozpocznie się Tydzień Biblijny.
8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu tylko w poniedziałek i w środę od g. 17.00-18.00 lub w zakrystii przed Mszą św.
9. Drodzy Siostry i Bracia, bardzo dziękujemy za wszelką pomoc i ofiary. Na stronie internetowej parafii www.nmp-gdynia.pl podajemy numer konta bankowego: 04 1560 0013 2321 7353 4000 0001.
Pobierz jako PDF